Príjemné ubytovanie v Zuberci

Chata Škerda pri Studenom potôčiku
disponuje ôsmimi príjemne ladenými apartmánmi, od jednoizbových až po trojizbové rodinné apartmány v rôznom tematickom prevedení.

Všetky apartmány sú novorekonštruované a navrhnuté tak aby hosťom priblížili vidiecku podhorskú kultúru a návrat k prírode, a zároveň aby bol hosťom poskytnutý luxus a komfort, ktorý k pravej dovolenke patrí.


Vybavenie každého apartmánu

Súčasťou každého apartmánu je kuchynský kút, jedálenské sedenie, kreslá alebo pohodlná sedačka, kúpeľňa, LCD TV 32", bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu v celom objekte.

Väčšina apartmánov má vlastnú priestrannú terasu alebo balkón so záhradným posedením.

Kuchynský kút v každom apartmáne je vybavený vstavanými spotrebičmi - chladničkou, indukčnou varnou doskou, nespresso kávovarom, rýchlovarnou kanvicou, kuchynskými a jedálenským potrebami, väčšie apartmány sú zariadené aj vstavanou umývačkou riadu.


AKTÍVNA DOVOLENKA - RELAX - ZÁBAVA

Spoločenské vyžitie ponúka spoločenská miestnosť v regionálnom štýle s krbom a terasou.

Vychutnajte si slnečné lúče na lehátkach, grilovanie alebo varenie kotlíkového guľášu, či opekanie na otvorenom ohnisku.

Na dlhé letné večery pri zurčiacom potoku spĺňa účel prístrešie zrubového altánku s kozubom a záhradným grilom. V chladnejšom počasí je pre Vás pripravená drevená kolibka s vyhriatou pieckou.

Deti i dospelí môžu využiť veľkú záhradu, detské ihrisko, preliezky, hojdačky, trampolínu, ruské kolky, záhradné a loptové hry, bedmintonové ihrisko, futbalové bránky, teetreball, pentaque, obrie mikádo, záhradné piškvorky.

Od začiatku jari do príchodu jesene môžete nakŕmiť náš malý dobytok - ovečky a kozy pasúce sa v areáli objektu.

V zime sa nad penziónom ponúka zasnežený kopec ideálny na zimné radovánky. Pre deti aj dospelých sú pripravené sánky, klzáky či snowtube.

Po dni naplnenom aktívnym oddychom si odpočiniete pri vôni a teple praskajúceho kozubu, zabaviť sa môžete pri rôznych spoločenských hrách alebo len tak nerušene oddychovať v útulnom prostredí.

Outdoorová zábava

Astrology-Summer-icon

JAR - LETO - JESEŇ

Detské ihrisko, hojdačky, preliezky, ruské kolky, pentaque, obrie mikádo, teetreball, záhradné piškvorky, bedmintonové ihrisko, futbalové bránky, kŕmenie ovečiek na našom malom gazdovstve

Astrology-Winter-icon

ZIMA

Nad chatou sa ponúka zasnežený kopec ideálny na zimné radovánky. Pre deti aj dospelých máme pripravené sánky, klzáky, boby či snowtube

Fotogaléria

GET SOCIAL WITH SKERDA